ATLIEKOS

Rankų dezinfekantai ir dozatoriai

Rankų dezinfekantai, valikliai ir dezinfekcinių priemonių dozatoriai, skirti pramoniniam ir kasdieniam naudojimui buityje. Tarptautinius kokybės standartus atitinkantys rankų dezinfekantai padeda palaikyti rankų švarą ir higieną, pasižymi greitu antimikrobiniu poveikiu, tinka jautriai odai. Universalūs dozatoriai ir laikikliai yra lengvai pritaikomi bet kokioje aplinkoje, išsiskiria patogiu ir praktišku naudojimu. Užsakytas prekes pristatome visoje Lietuvoje.

Rankų dezinfekantai ir dozatoriai

Aktyvūs filtrai

Filmop dezinfekavimo stovas su dozatoriumi222222

239,00 €
Free Shipping
Filmop dezinfekavimo stovas su dozatoriumi. Stovą galite statyti bet kokioje aplinkoje, kur yra poreikis dezinfekuoti rankas.
Stovas pagamintas iš atsparios aplinkos veiksniams ir ilgaamžės medžiagos. Tvirtas stovo pagrindas užtikrins stabilumą. Į bakelį galite pilti bet kurio gamintojo dezinfekavimo skystį.
Dezinfekcinio skysčio bakelis yra su dangtelių, taigi į jį galite pilti ir alkoholio pagrindu esantį dezinfekcinį skystį ir jis neišgaruos.

Išmatavimai : 40 cm x 40 cm x 133,5 cm

Gelinis rankų dezinfekantas ADK GEL 5 L222222

35,00 €
Free Shipping
Gelinis rankų dezinfekantas alkoholio pagrindu. Priemonė skirta higieninei rankų ir odos dezinfekcijai sveikatos priežiūros ir visuomeninės paskirties įstaigose, maisto pramonės, viešojo maitinimo įmonėse. Sudėtyje nemažiau nei 70 % denatūruoto alkoholio.  Priemonė pasižymi greitu antimikrobiniu poveikiu. Sudėtyje esantis glicerinas apsaugos rankas nuo išsausėjimo, todėl priemonė tinka ir jautriai odai.

Rankų dezinfekavimo skystis ADK-612 su pompa, 500 ml222222

6,00 €
Free Shipping
Rankų dezinfekantas alkoholio pagrindu. Priemonė skirta higieninei rankų ir odos dezinfekcijai sveikatos priežiūros ir visuomeninės paskirties įstaigose, maisto pramonės, viešojo maitinimo įmonėse.  Priemonė pasižymi greitu antimikrobiniu poveikiu. Sudėtyje esantis glicerinas neleis rankoms išsausėti ir jas apsaugos nuo sudirgimų, todėl priemonė puikiai tinka ir jautriai odai. 

Talpa: 500 ml

Rankų dezinfekcinis skystis ADK-612, 5 L222222

36,00 €
Free Shipping
Rankų dezinfekcinis skystis alkoholio pagrindu. Priemonė skirta higieninei rankų ir odos dezinfekcijai sveikatos priežiūros ir visuomeninės paskirties įstaigose, maisto pramonės, viešojo maitinimo įmonėse. Dezinfekantas pasižymi greitu antimikrobiniu poveikiu. Priemonė yra su gliceroliu, kuris apsaugo rankas nuo išsausėjimo, todėl tinka ir labai jautriai odai.

Talpa: 5 L

Rankų dezinfekcinis skystis ADK-612 su pompa, 1 L222222

9,00 €
Free Shipping
Rankų dezinfekantas alkoholio pagrindu. Priemonė skirta higieninei rankų ir odos dezinfekcijai sveikatos priežiūros ir visuomeninės paskirties įstaigose, maisto pramonės, viešojo maitinimo įmonėse. Priemonė pasižymi greitu antimikrobiniu poveikiu. Sudėtyje esantis glicerolis apsaugos rankas nuo išsausėjimo, taigi priemonė tinka net ir labai jautriai odai. 
Talpa: 1 L