Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

  • 5,00 € - 69,00 €

ATLIEKOS

Kiliminių dangų ir baldų valikliai

Universalūs baldų, kilimų ir kiliminių dangų valikliai, greitai ir patikimai šalinantys net ir įsisenėjusias dėmes, riebalus. Dėl specialios sudėties kilimų ir baldų valikliai užtikrina itin efektyvius valymo rezultatus, nepalieka kontūrų, tausoja valomą audinį, maloniai kvepia. Priklausomai nuo produkto, valikliai gali būti naudojami įvairių baldų, vienspalvių, spalvotų ir vandeniui atsparių kilimų valymui. Prekes pristatome visoje Lietuvoje.

Kiliminių dangų ir baldų valikliai

Aktyvūs filtrai

Universalios putos dėmių valymui (stiklui, plastikui, tekstilei), 400 ml222222

5,00 €
Free Shipping
Universal Schaumreiniger valančios putos greitai ir švelniai valo visus vandeniui atsparius paviršius, tokius kaip: stiklas, veidrodis, plytelės, kriauklė, taip pat plastikinius paviršius. Pašalina dėmes nuo baldų bei kilimų. Taip pat tinka valyti langams ir automobilių interjerui bei kompiuteriams.

Klasifikacija – ypatingai degus;
Talpa : 400 ml
Valiklio tipas : purškiamos putos
Gamintojas : Dreiturm (Vokietija)

Kilimų ir kiliminių dangų šampūnas, 10 L222222

69,00 €
Free Shipping
Aukštos kokybės šampūnas – koncentratas, skirtas giluminiam kiliminių ar kitų tekstilės dangų plovimui. Sudėtyje esančių specialių polimerų dėka, efektyviai šalina purvą, riebalus. Tausoja valomą audinį, maloniai kvepia. Tinka visiems spalvotiems ir vandeniui atspariems kilimams (taip pat ir vilnoniams).
DOZAVIMAS: nuo 1:5 iki 1:10 priklausomai nuo poreikio.  pH - 7 skiestas
Talpa: 10 L
Gamintojas : Dreiturm (Vokietija)