Grindų vaškas ir priežiūros priemonės

Patvarus grindų vaškas ir grindų priežiūros priemonės, skirtos viešajam ir komerciniam sektoriui, medicinos įstaigoms. Vaškas yra atsparus purvui, alkoholiui ir dezinfekantams, užpildo paviršiaus nelygumus, saugo nuo ant grindų susidarančių vaikščiojimo žymių ar įbrėžimų. Universalios grindų priežiūros priemonės yra lengvai dengiamos, pagerina natūralią grindų išvaizdą, užtikrina aukštesnius jų atsparumo rodiklius. Kviečiame rinktis iš plataus produktų asortimento. Prekes pristatome visoje Lietuvoje.

Grindų vaškas ir priežiūros priemonės

Aktyvūs filtrai

Lino Rein+ universali valymo priemonė vaško šalinimui , 10 L222222

69,14 €
Free Shipping
Priemonė specialiai sukurta šarmams jautrioms grindų dangoms valyti.
Išsiskiria stipresniu skaidomuoju poveikiu, kad būtų galima greičiau pašalinti vaško, priežiūros priemonių suformuotą plėvelę ir stipriai prilipusius nešvarumus. Tinka valyti grindų dangas: linoleumą, guminę ir PVC dangą bei sintetinį ir gamtinį akmenį.
Mažai putoja, neutralaus kvapo.

RS MEHRZWECK grindų vaškas-emulsija, 10 L222222

91,15 €
Free Shipping
Gali būti naudojama kaip dengiamasis sluoksnis, tinka naudoti kasdieniam valymui. Priežiūros priemonės plėvelę galima poliruoti mašinomis, norint pašalinti vaikščiojimo žymes ir sustiprinti blizgesį. Idealiai tinka sporto salių grindims valyti. Tvirta, dėvėjimuisi atspari grindų apsauga. Lengvai dengiama, greitai džiūstanti, pagerina natūralią grindų išvaizdą. Atspari dryžiams ir purvui.
NESKIEDŽIAMAS 
Talpa: 10 L
Gamintojas : Dreiturm (Vokietija)
Availability: Paskutinė prekė